Czy da się opisać wszystkie kolory naszej polskiej jesieni? Będzie ciężko, ale można spróbować. Nie da się tego zrobić siedząc w domu przed telewizorem. Dlatego zachęcamy do aktywnego spędzania pogodnych jesiennych dni. Podpowiadamy jak najlepiej je wykorzystać – dla zdrowia i dobrego samopoczucia.

Foto-spacery

O tym,że promienie słoneczne mają zbawienny wpływ na nasze samopoczucie nie trzeba nikogo przekonywać. Wiadomo, że jesienne słońce nie jest już tak intensywne jak to letnie, ale wciąż sprawia ogromną przyjemność. Jak najlepiej je wykorzystać? Oczywiście spacerując. Aby jednak nie było za prosto i za nudno proponujemy połączyć je z fotografowaniem. Kraków jesienią potrafi być przepiękny.

Piknik i rower

Chociaż Krakowowi wciąż daleko do Amsterdamu, uważanego za rowerową stolicę Europy, ścieżek rowerowych wciąż nam przybywa. Polecamy genialne trasy rowerowe do Tyńca, czy ogólnie podróże bulwarami nad Wisłą. Znajdują się tam urokliwe miejsca, gdzie w przerwie wycieczki można urządzić sobie mały piknik.

Złoty jesienny środek

Spacery, rowery, spacery, rowery i tak w kółko…..

Mamy nadzieję, że tych kilka wskazówek zachęci Państwa do aktywnego wypoczynku. jesień potrafi zaczarować, a przy okazji także nasze zdrowie nabierze nowych kolorów – pozytywnych i radosnych.